Esame profesionali kapaviečių tvarkymo komanda, kurios prioritetas yra kokybiškai atlikti darbai ir patenkinti klientai. Esame pasirengę atlikti visus Jūsų numatytus darbus arba pasiūlyti savo idėjas. Mes atliekame visus kapaviečių įrengimo darbus nuo projekto sudarymo ir medžiagų parinkimo iki dekoro ir apželdinimo. Dirbame tik pagal sutartį, visiems darbams suteikiame garantiją.

Patikimumas ir kokybė už prieinamą kainą, jau eilę metų šios priežastys lemia mūsų Klientų pasirinkimą kreiptis į mus, dėl kapavietėje numatytų darbų įgyvendinimo. Įgyvendiname nuo paprastų standartinių iki sudėtingų kapaviečių projektų, kurie visi yra paruošiami pagal individualius užsakovo pageidavimus ir galimybes. Puikiai išmanome savo darbą, dirbame su kokybiškomis medžiagomis, todėl visada suteikiame ilgalaikę garantiją. Taip pat specializuojamės paminklų, antkapių, tvorelių gamyboje, bei prekyboje.

Nemokamai atvykstame ir konsultuojame kapavietės tvarkymo ir paminklų, bei kitų granito gaminių klausimais. Neradus patinkančio paminklo mūsų asortimente, galime pagaminti individualų, vienetinį paminklą, sukurtą mūsų dizainierio arba įgyvendinti jūsų įsivaizduojamą idėją. Susisiekite su mumis ir mes padėsime sukurti jaukią atminimo vietą Jūsų artimam žmogui.

Kapų tvarkymas nuo projekto iki jo įgyvendinimo: